Název profese Koordinátor/ka
Místo výkonu práce Valašské Meziříčí
Přidáno 14.11.2019
Zaměstnavatel Manuvia FairJob s.r.o.
Úvazek Plný
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Trvání prac. poměru od 18.11.2019 do 31.10.2020
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

KOORDINÁTOR/KA
Společnost Manuvia, největší agentura práce v ČR hledá do svého týmu nového kolegu či novou kolegyni na pozici Koordinátor/ka.
Požadujeme: angličtina nebo PL na komunikativní úrovni výhodou, ŘP sk. B nutný - pracovní cesty do Vsetína.
Náplň práce: zajištění efektivního průběhu zakázky pro podnik, nábor nových pracovníků,
účást na pracovních pohovorech, vedení docházek zaměstnanců, příprava podkladů pro fakturaci, příprava pracovněprávních dokumentů, denní jednání se zaměstnanci,
vedení agendy, administrativní čínnost.
Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 hodin.
Nabízíme: práci v mladém kolektivu, sportovní, kulturní a společenské akce, služební mobil
a notebook.
První kontakt: e-mailem na martin.machcinik@manuvia.com

Kontaktní údaje

Jméno Bc. Martin Machciník
Email martin.machcinik@manuvia.com

Mzda

od 24000 měsíčně

martin.machcinik@manuvia.com
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti Manuvia FairJob s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Manuvia FairJob s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pravocní s místo Koordinátor/ka je vystaveno v regionu Vsetín .