Zpět
Název profese Pečovatel/ka (pracovníci v sociálních službách)
Místo výkonu práce Vsetín
Přidáno 19.11.2019
Zaměstnavatel Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Úvazek Individuální
Směnnost Pružná pracovní doba
Úvazek dohoda o provedení práce
Trvání prac. poměru od 18.11.2019 do 31.12.2019
Počet míst 4
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

PEČOVATEL/KA (PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH)
POŽADUJEME: Hledáme pracovnici/pracovníka se základním či středním odborným či středoškolským vzděláním, s čistým trestním rejstříkem. Kurz pracovníka v sociálních službách výhodou. Očekáváme vlídný přístup k lidem, pečlivost, spolehlivost, trpělivost a ochotu.
NÁPLŇ PRÁCE: Zajištění péče o seniory v zařízení, tzn. dopomoc při stravování, oblékání, osobní hygieně+ další úkony péče; podpora seniorů při jednoduchých denních aktivitách; ve spolupráci s ostatními pomoc s úkoly souvisejícími se zajištěním chodu domova pro seniory (např. manipulace s jídlem, nádobím, prádlem). Práce zejména v odpoledních hodinách 14:00 - 19:00 (dle potřeb Domov a možností pracovníka). Práce vhodná i pro aktivní seniory či studenty.
NABÍZÍME: Příspěvek na obědy při odpracování min. 4 hod/den, smysluplná a užitečná práce, přátelská atmosféra a příjemné pracovní prostředí v moderním zařízení, možnost dalšího prodloužení smlouvy.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Doubravová Marta, tel.: 739 244 872, případně emailem na adresu: doubravova@diakonievsetin.cz

Kontaktní údaje

Jméno Marta Doubravová
Email doubravova@diakonievsetin.cz
Telefon +420 739 244 872

Mzda

od 105 za hodinu

Odpovědět na inzerát

doubravova@diakonievsetin.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti Diakonie ČCE - středisko Vsetín výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Diakonie ČCE - středisko Vsetín o smazání nebo o opravu osobních údajů.