Tato pracovní nabídka již není platná a nelze na ni odpovědět
Název profese Manažer kvality SBU
Místo výkonu práce Zubří
Přidáno 21.11.2019
Úvazek Plný

Zaměstnavatel BRANO a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Náplň práce: Spolupráce při auditech zákaznických i třetí stranou, příprava reportů pro management, provádění interních auditů, řešení eskalací zákaznických, výrobních, dodavatelských, spolupráce při zavádění nových projektů, vedení týmu a oddělení kvality, návštěvy u zákazníků a dodavatelů v rámci EU
Požadavky: Uživatelská znalost MS Office, Helios Green výhodou, praxe v oboru nutností, znalost IATF 16949, znalost statistických metod a nástrojů kvality, anglický jazyk na komunikativní úrovni, německý jazyk výhodou. Časová flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, přesnost, důslednost, rozhodovací schopnost, dobrý zrak
Nabídka: Stravenky, motivační finanční ohodnocení, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na penzijní připojištění,
První kontakt: telefonicky od 8-16hod., osobně nebo e-mailem.

Přejít na kontaktní údaje ▼