Tato pracovní nabídka již není platná a nelze na ni odpovědět
Název profese Svářeči
Místo výkonu práce Valašské Meziříčí
Přidáno 23.11.2019
Úvazek Plný

Zaměstnavatel SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

SVÁŘEČI
Požadujeme: vyučení v oboru, případně praxe na obdobné pozici.
Náplň práce: svařování hliníkových profilů ( jednoduché sváry ), svařování TIG-ZK 141-21.
Nabízíme: 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, Cafeterie, Flexipass poukázky, závodní stravování, příspěvky na tábory, zvýhodněné paušály, program zdraví, firemní tělocvična, práce na ranní směny (5:45 - 13:45), v letních měsících příležitostně
odpolední směna.
První kontakt: telefonicky na čísle 571 686 119 v době od 8:00-14:00 hodin nebo e-mailem na
Adriana.Hruskova@schott.com

Přejít na kontaktní údaje ▼