Název profese Prodavač/ka - pokladní
Místo výkonu práce Karolinka
Přidáno 26.11.2019
Úvazek Plný

Zaměstnavatel Ing. Pavel Kováč
Směnnost Dvousměnný provoz
Trvání prac. poměru od 1.12.2019 do 31.5.2020
Počet míst 2
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

PRODAVAČ/KA
Požadujeme: vyučení v oboru výhodou, praxe v oboru výhodou. Základy práce na PC výhodou.
Náplň práce: práce na pokladně, doplňování zboží, skladová práce, práce na dvousměnný provoz - ranní 6:00 - 14:00, odpolední 14:00 - 20:00, soboty, neděle a svátky.
Nabízíme: Nabízíme možnost práce na zkrácený úvazek případě formou DPP/DPČ.
První kontakt: Ing. Pavel Kováč, telefonicky v pracovní dny od 9:00 do 14:00 hodin na telefonním čísle 777 556 677

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Vsetín

Kelč
40000
Jobs Contact Consulting, s.r.o.
Rožnov pod Radhoštěm
Randstad s.r.o.
Valašské Meziříčí
22000 - 27000 Kč za měsíc
Adecco Ostrava
19000 - 23000 Kč za měsíc
REAL JOB s.r.o.
20000 - 22000 Kč za měsíc
PMU CZ, a.s
Valašské Meziříčí, Vsetín
MANPOWER, s.r.o.

Kontaktní údaje

Jméno Ing. Pavel Kováč
Telefon +420 777 556 677

Mzda

od 16280 měsíčně

Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Informace k ochraně osobních údajů: Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Ing. Pavel Kováč (IČ 45225737), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel praceunas.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČ: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu praceunas.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) více

U společnosti Ing. Pavel Kováč momentálně neevidujeme kromě pozice Prodavač/ka - pokladní žádná další volná místa

Volné pracovní místo Prodavač/ka - pokladní je vystaveno v regionu Vsetín .
Nahlásit chybu