Název profese Sociální pracovníci - Pečovatelská služba Kelč
Místo výkonu práce Kelč
Přidáno 28.11.2019
Úvazek Plný nebo zkrácený

Zaměstnavatel Charita Valašské Meziříčí
Směnnost Jednosměnný provoz
Úvazek plný úvazek
Hodin týdně 26
Trvání prac. poměru od 1.12.2019 do 30.11.2020
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vyšší odborné

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI - PEČOVATELSKÁ SLUŽBA KELČ
POŽADUJEME: očekáváme samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, sociální cítění a empatii,
budete komunikovat s klienty, rodinnými příslušníky i členy týmu, neobejdete se bez vysokoškolského nebo vyššího odborného vzdělání (nejlépe sociální práce), čistého trestního rejstříku, dobrého zdravotního stavu a řidičského průkazu skupiny B (aktivní řidič).
NÁPLŇ PRÁCE: stanete se naším klíčovým zaměstnancem pro sociální práci s klienty pečovatelské služby, naši klienti ocení možnost základního sociálního poradenství,
povedete jednání se zájemci o službu, budete u klientů provádět sociální šetření, budete s nimi uzavírat smlouvy, povedete motivační rozhovory, společně sestavíte individuální plány a o tom všem povedete profesionální záznam dle standardů kvality, budete naše klienty podporovat při sepisování žádostí o kompenzační pomůcky a při sepisování žádostí o sociální dávky,
v případě nepřítomnosti vedoucího pracovníka budete zajišťovat provoz půjčovny kompenzačních pomůcek, budete se podílet na tvorbě a aktualizaci metodik standardů kvality.
NABÍZÍME: NÁSTUPNÍ BONUS 6.500,- Kč, zajímavou a pestrou práci, která dává smysl,
tvůrčí práci v malém kolektivu, který je součástí významné organizace, která je největším poskytovatelem služeb v regionu, tým vyškolených profesionálů v oblasti sociálních služeb, někteří byli oceněni titulem "Pracovník v sociálních službách Zlínského kraje 2018",
poskytneme Vám maximální možnou flexibilitu v rozvržení pracovní doby, budete se moci dál vzdělávat v oblastech, které vás zajímají a jsou pro vaši práci důležité, nabízíme Vám zkrácený úvazek 26 hodin týdně, 1 týden dovolené navíc, služební telefon, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, mzdové zařazení - základní nástupní mzda ve výši 14.365,- Kč
až 15.535,- Kč (výše je závislá na délce odborné praxe), po zapracování vám mzdu navýšíme ještě o osobní příplatek.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 735 700 980 v době od 8:00-14:30 hodin, e-mailem na
romana.kladivova@valmez.charita.cz nebo osobně na adrese: Pečovatelská služba Kelč,
Kelč 262, PSČ 756 43.

Přejít na kontaktní údaje ▼