Název profese Uklízeči - vytvořeno pro OZP
Místo výkonu práce Vsetín
Přidáno 28.12.2019
Úvazek Plný nebo zkrácený

Zaměstnavatel SEŽEV chráněná dílna s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Úvazek plný úvazek
Hodin týdně 10
Trvání prac. poměru od 1.12.2019 do 31.12.2020
Počet míst 4
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

UKLÍZEČI - VYTVOŘENO PRO OZP
POŽADUJEME: Zaměstnance na HPP na zkrácený úvazek na pozici uklízeč/ka v administrativní budově. Jde o jednoduchou práci.
Náplň práce: vynesení smetí, umytí podlahy, vysávání, umytí dotykových ploch + WC. Práce je určená pro osoby invalidní. Zájemce musí mít čistý trestní rejstřík a projde našim závodním lékařem. V jarních měsících se zaměstnanci postupně přesunou na mytí oken, denně 3 okna 1,5 x 2,10 m. Není nikterak fyzicky náročné.
PRACOVNÍ DOBA: od 8:00-10:00 hodin nebo dle dohody a podle domluveného úvazku.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 725 424 110 v době od 8:00-15:00 hodin nebo e-mailem na huskova@sezev-facility.cz . Prosíme zájemce, aby pro informace nechodili na adresu pracoviště ve Vsetíně, neboť kancelář firmy se nachází v Olomouci.

Přejít na kontaktní údaje ▼