Název profese Provozní zámečníci, údržbáři
Místo výkonu práce Ratiboř
Přidáno 19.2.2020
Úvazek Plný


Zaměstnavatel PROMET PREFIX s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Trvání prac. poměru od 24.2.2020
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍCI, ÚDRŽBÁŘI
POŽADUJEME: vzdělání SOU s výučním listem v oboru elektro a příbuzné obory, vyhláška 50/1978 sb. §6 výhodou, praxe na stejné či obdobné pozici min. 3 roky výhodou , průkaz na VZV, řidičský průkaz sk. B. Manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost a chuť pracovat, dobrý zdravotní stav.
NÁPLŇ PRÁCE: Údržba a opravy strojů, zodpovědnost za bezpečný chod strojů a elektrických zařízení, provádění preventivní údržby strojů dle plánu oprav, spolupráce s ostatními odděleními, dohled nad olejovým a odpadovým hospodářstvím, provoz a údržba čističky odpadních vod.
NABÍZÍME: Smlouva na dobu neurčitou, vzdělávací kurzy a školení, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Bohdana Válková, tel.: 734 180 377 nebo emailem na adresu: hr@prefix.cz
Ov.: 17.2.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Vsetín

Leskovec
140 - 170 Kč za hodinu
Amikov, s.r.o.
Rožnov pod Radhoštěm
Randstad s.r.o.
Valašské Meziříčí
MANPOWER, s.r.o.
Valašské Meziříčí
BILLA, spol. s r. o.
Valašské Meziříčí
Grafton Recruitment Ostrava
Valašské Meziříčí
PRO PERSONA s.r.o.
 

Kontaktní údaje

Jméno Bohdana Válková
Email
Telefon +420 734 180 377

Mzda

od 29000 měsíčně

Odpovědět na inzerát

Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Informace k ochraně osobních údajů: Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PROMET PREFIX s.r.o. (IČ 64086909), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel praceunas.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČ: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu praceunas.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) více


Volné pracovní místo Provozní zámečníci, údržbáři je vystaveno v regionu Vsetín .
Nahlásit chybu