Název profese Ostatní stavební technici
Místo výkonu práce Vsetín
Přidáno 12.2.2020
Úvazek Plný


Zaměstnavatel JASY Vsetín s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Trvání prac. poměru od 17.2.2020
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

OSTATNÍ STAVEBNÍ TECHNICI
POŽADUJEME: Praxe v oboru podmínkou, minimálně 5 let. Anglický jazyk - minimálně úroveň B1, ŘP - skupiny B, znalost práce na PC, flexibilita, spolehlivost, pracovitost, schopnost jednání s lidmi a trpělivost.
NÁPLŇ PRÁCE: Stavbyvedoucí řídí výstavbu objektů většího rozsahu, nebo vyšší složitosti. Veškerou činnost řídí podle projektové dokumentace a v souladu s rozhodnutími, nebo jinými opatřeními stavebního úřadu. Zajišťuje organizaci staveniště a řídí v něm provoz. Koordinuje práce podřízených mistrů a jejich pracovních čet, stejně tak i kapacity provádějících firem, nebo činnost externích dodavatelských firem. Zajišťuje ekonomické i technické parametry a dohlíží na ně, řídí a usměrňuje technologické a pracovní postupy výstavby. Zajišťuje podklady pro fakturaci, eviduje případné vícepráce, nebo méněpráce, komunikuje se stavebním dozorem a investorem.
NABÍZÍME: Inspirativní prostředí s přátelskou firemní kulturou zaměřenou na týmovou práci, podnikové stravování.
PRVNÍ KONTAKT: pan Viktor Sypták, zašlete životopis na email: v.syptak@jasy.cz s vybranými uchazeči bude osobní pohovor.
Ov.: 10.2.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Vsetín

Leskovec
140 - 170 Kč za hodinu
Amikov, s.r.o.
Rožnov pod Radhoštěm
Randstad s.r.o.
Valašské Meziříčí
MANPOWER, s.r.o.
Valašské Meziříčí
BILLA, spol. s r. o.
Valašské Meziříčí
Grafton Recruitment Ostrava
Valašské Meziříčí
PRO PERSONA s.r.o.
 

Kontaktní údaje

Jméno Viktor Sypták, jednatel
Email
Telefon +420 605 201 201

Mzda

od 20000 do 30000 měsíčně

Odpovědět na inzerát

Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Informace k ochraně osobních údajů: Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) JASY Vsetín s.r.o. (IČ 25860852), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel praceunas.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČ: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu praceunas.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) více