Název profese Montéři vestaveb do vozidel
Místo výkonu práce Liptál
Přidáno 9.3.2024

Zaměstnavatel Mave, spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66964160

POŽADUJEME: pracovníka - montéra přestaveb a úprav automobilů na vícemístná vozidla, ŘP - B, C výhodou, výhodou svářečské práce, ( není podmínka )
NÁPLŇ PRÁCE: úpravy vozidel pro přepravu handicapovaných osob a vozíčkářů, montér pojízdných dílen - montáž vestavby skříňkových systémů, stavba malých autobusů, práce při montáží, zámečnické práce , a i částečně práce s překližkou a lepidly - tmely pro upevnění, lehké aku nářadí, a ruční nářadí
NABÍZÍME: příspěvek na stravu, menší kolektiv v širokem rozpětí věku
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky kdykoliv pan Martin Vrla, tel.: 777 628 329
Ov.e.:7.3.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Vsetín

Vsetín
25000 - 28000 Kč za měsíc
HAPI s.r.o.
Vsetín
50000 - 70000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Vsetín
35000 - 45000 Kč za měsíc
Vsetín
Advantage Consulting, s.r.o. - Olomouc
Vsetín
Vsetín

Kontaktní údaje

Mzda

od 150 do 180

U společnosti Mave, spol. s r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Montéři vestaveb do vozidel žádná další volná místa

Volné pracovní místo Montéři vestaveb do vozidel je vystaveno v regionu Vsetín .