Název profese Řidiči kamionů - mezinárodní kamionová doprava nebo vnitro
Místo výkonu práce Vsetín
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel ST LOGISTIC s.r.o.
Směnnost Turnusové směny
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 66977980

ŘIDIČI KAMIONŮ - MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÁ DOPRAVA NEBO VNITRO

Nástup možný po dohodě ihned. Možno také na DPP, DPČ, či zkrácený PP, vše po dohodě.

POŽADUJEME: ŘP sk. C+E, profesní průkaz, digitální kartu řidiče, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, praxe minimálně 1 rok, znalost nař.č.561 (AETR), psychotesty
NÁPLŇ PRÁCE: Pracovní doba a trasy jsou po vzájemné dohodě: Zahraničí (A, D, F, NL) po-pá, nebo jeden víkend venku a prodloužený víkend doma. Vnitro pouze po-pá.
NABÍZÍME: Odměna za ekonomickou jízdu, neomezené volání a sms, data 10GB, možnost parkování doma. Plně hradíme lékařské prohlídky, psychotesty, školení atd.
PRVNÍ KONTAKT: osobně na pracovišti nebo telefonicky pan Vahala Daniel,tel: 602 541 151 v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin nebo e-mail: vahala@stlogistic.cz
Ov.e.:7.3.