Název profese Prodavač/ka - prodejna železářství
Místo výkonu práce Vsetín
Přidáno 2.3.2024

Zaměstnavatel ELPOS JOSEF TKADLEC, spol. s r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66988056

PRODAVAČ/KA - PRODEJNA ŽELEZÁŘSTVÍ
VHODNÉ I PRO OZZ/OZP S MAX. 2. ST. INVALIDITY
Nástup možný po dohodě ihned.
POŽADUJEME: Částečnou znalost prodávaného sortimentu, práce na PC, kladný a příjemný přístup k zákazníkům. spolehlivost, zodpovědnost
NÁPLŇ PRÁCE: prodej zboží zákazníkům na prodejně, internetový prodej zboží
NABÍZÍME: práce ve firmě s dlouholetou působností a příjemným pracovním kolektivem, dovolená, stravenky,příspěvky, odměny….
PRVNÍ KONTAKT: zašlete životopis na adresu: tkadlecova@elposvsetin.cz
Ov.tel.: 28.2.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Vsetín

Vsetín
Vsetín
39000 - 53000 Kč za měsíc
SH Job Partners s.r.o.
Vsetín
Vsetín
Advantage Consulting, s.r.o. - Olomouc
Vsetín
Grafton Recruitment s.r.o.
Vsetín
50000 - 70000 Kč za měsíc

Kontaktní údaje

Mzda

od 26000

U společnosti ELPOS JOSEF TKADLEC, spol. s r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Prodavač/ka - prodejna železářství žádná další volná místa

Volné pracovní místo Prodavač/ka - prodejna železářství je vystaveno v regionu Vsetín .