Název profese Pomocná síla do výroby nábytku
Místo výkonu práce Valašské Meziříčí
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Greytech s. r. o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66989187

NÁPLŇ PRÁCE: sestavování, skládání, přesuny, nakládka nábytku. Jedná se o širokou škálu různých dodělávek (např. vyřezat, vyfrézovat, doříznout, sešroubovat, přilepit, zatmelit, olepit) manipulaci s nábytkem, stěhování na montáži, přesuny materiálů atd
POŽADUJEME: výhodou je znalost 3D a 2D výkresů, řidičský průkaz sk. B, opatrnost, rozvážnost, dobrá komunikace
První kontakt: osobně na adrese U Abácie 216, Valašské Meziříčí
ov. 13.3.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Vsetín

Vsetín
Vsetín
Advantage Consulting, s.r.o. - Olomouc
Vsetín
Vsetín
Vsetín
Vsetín
33500 - 44000 Kč za měsíc
SH Job Partners s.r.o.

Mzda

od 22000 do 45000

U společnosti Greytech s. r. o. momentálně neevidujeme kromě pozice Pomocná síla do výroby nábytku žádná další volná místa

Volné pracovní místo Pomocná síla do výroby nábytku je vystaveno v regionu Vsetín .