Název profese Projektanti v oboru energetiky
Místo výkonu práce Valašské Meziříčí
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel ENPRO Energo s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 66990103

PROJEKTANTI V OBORU ENERGETIKY
Požadujeme: SŠ/VŠ elektrotechnického směru, znalost práce na PC - MS Office, MicroStation, AutoCAD apod., řidičský průkaz skupiny B, vyhláška 50/ 1978 Sb. §6, (u absolventů =>nepožadujeme).
Náplň práce: projektování sítí NN, VN, zpracování rozpočtů, autorský dozor na stavbách.
Nabízíme: práci ve stabilní české firmě, stravenky, penzijní připojištění, 25 dnů dovolené, pružná pracovní doba, výhodný tarif operátora.
První kontakt: telefonicky na čísle 725 188 809 v po-pá v době od 8:00-15:00 hodin,
e-mailem na lukas.klezla@enpro.cz nebo osobně v sídle firmy.
ov. 12.3.