Název profese Penzijní, finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté
Místo výkonu práce Vsetín
Přidáno 2.3.2024

Zaměstnavatel Radovan Filip
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 24
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 3
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67013711

ASISTENTI PORADCE
Nástup možný po dohodě ihned.
POŽADUJEME: Práce na PC - Excel, Word, Office - podmínkou. ŘP sk. B - výhodou, ne podmínkou.
NÁPLŇ PRÁCE: Komunikace emailem s institucemi a klienty, někdy i po telefonu. Jedná se o naše stávající klienty.
NABÍZÍME: V případě zájmu, je možné uzavřít DPP/DPČ, vše dle domluvy se zaměstnavatelem. Nabízíme zaměstnanecké výhody dle dohody a výkonu.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky, pan Radovan Filip, tel.: 774 166 115, nebo emailem na adresu: radovan.filip@freedomfs.cz
ov.tel. 28.2.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Vsetín

Vsetín
Vsetín
Vsetín
33500 - 44000 Kč za měsíc
SH Job Partners s.r.o.
Vsetín
Vsetín
Vsetín
25000 - 28000 Kč za měsíc
HAPI s.r.o.

Kontaktní údaje

Mzda

od 50000 do 250000

U společnosti Radovan Filip momentálně neevidujeme kromě pozice Penzijní, finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté žádná další volná místa

Žádná podobná místa

Volné pracovní místo Penzijní, finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté je vystaveno v regionu Vsetín .