Název profese Montážní dělníci
Místo výkonu práce Valašské Meziříčí
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel SCHOTT CR, s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 10
Reference 67014285

POŽADUJEME: manuální zručnost pro jemnou práci, osobní zodpovědnost za kvalitu.
NÁPLŇ PRÁCE: montáž různých typů výrobků z optických kabelů a vláken,
sestavování prvků prostřednictvím montážních zařízení a strojů, jakož i spojování prvků zaléváním a slepováním, výstupní kontrola, balící práce.
NABÍZÍME: penzijní připojištění, cafeterie, měsíční prémie, příplatky nad rámec Zákoníku práce, 25 dní dovolené, dotované stravování, roční bonus.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 601 361 735 v době od 8:00-15:00 hodin nebo e-mailem na romana.martinakova@schott.com.

ov. 4.4.