Název profese Obchodně technický referent
Místo výkonu práce Rožnov pod Radhoštěm
Přidáno 5.3.2024

Zaměstnavatel KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67033760

OBCHODNĚ TECHNICKÝ REFERENT
Co vás čeká
Technické posouzení poptávek a obchodních případů, vypracování cenové kalkulace dle specifikace poptávky a zpracování základní koncepce technického provedení zakázky. Technická podpora obchodníků a možná spoluúčast při jednání se zákazníkem.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- SŠ nebo VŚ vzdělání v oboru strojírenství
- přesnost, důslednost, zodpovědný přístup
- schopnost čtení výkresů a technické dokumentace, 3D prohlížeče

Výhodou bude, pokud budete mít
- pracovní zkušenosti ze strojírenské nebo plastikářské výroby
- předchozí praxi na pozici konstruktér, technolog, programátor CNC nebo CAD-CAM
- řidičské oprávnění skupiny B

Co vám můžeme nabídnout?
Nabízíme zázemí stabilní české strojírenské společnosti, rozvoj potřebných odborností a zkušeností pro další karierní růst v rámci obchodního úseku, práci v přátelském kolektivu, prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, pružnou pracovní dobu, stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, 3 dny sickdays, benefity na volnočasové aktivity.
Mzda bude upřesněna při osobním pohovoru, v souvislosti s pracovními zkušenostmi.
Naším zájmem je spolupráce na dobu neurčitou, ale první smlouva je vždy na dobu určitou na šest měsíců. Následně probíhá vyhodnocení a návrh na další postup.

Mzda bude upřesněna v souvislosti s pracovními zkušenostmi, dohoda možná.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na h.cabova@ronas.com