Název profese Montážníci elektro / měření a regulace (MaR)
Místo výkonu práce Valašské Meziříčí
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel REGOMARKET s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 67037141

NÁPLŇ PRÁCE:
o elektromontážní práce (pouze nízké a malé napětí),
o spolupráce na výrobě rozvaděčů a svorkových skříní,
o montáže kabelových souborů,
o montáže průmyslových rozvodů
o místo svým charakterem vhodnější pro muže - fyzická náročnost, manipuace s břemeny nad 15 kg.
POŽADUJEME:
o odbornou způsobilost dle §5 dle nařízení vlády č,194/2022 Sb. (§5 nebo 6 vyhlášky 50/1978 Sb.),
o praxe na pozici elektromontér (elektrikář), údržbář elektroinstalací či obdobné výhodou nikoliv podmínkou.
NABÍZÍME: 5 dní dovolené navíc, stravenkový paušál.
PRVNÍ KONTAKT: emailem na adresu vrablik@regomarket.cz.