Název profese Svářeči metodou TIG 141
Místo výkonu práce Prostřední Bečva
Přidáno 4.5.2024

Zaměstnavatel ROLF ANTIKOR s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67050370

Náplň práce: svařování nerezových i ocelových dílů, akumulačních nádob, bojlerů, nádob pro pivovary a minipivovary, možnost práce na jednoduchých svařovacích poloautomatech
Zaměstnavatel požaduje: zkušenosti se svařováním nerezi i oceli, čtení výkresové dokumentace, profesionální a konstruktivní přístup k práci, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost
Zaměstnavatel nabízí: pouze ranní směny, možnost práce přesčas, možnost vysokých nadstandardních výdělků, stravenkový paušál, rodinné pracovní prostředí, vytápěné, čisté a centrálné odsávané pracoviště
První kontakt: telefonicky 571 643 323 od 8 do 14 hod., osobně v sídle společnosti pondělí- pátek od 8 do 14 hod.nebo e-mailem: rolf@rolf.cz