Název profese Obsluha laseru - Uherské Hradiště
Místo výkonu práce Uherské Hradiště
Přidáno 8.11.2019
Volné od 7.11.2019
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání Nižší střední odborné

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ALTECH, spol. s r. o. - výrobce plošin pro překonávání schodišťových bariér imobilními osobami.

Náplň práce:
• obsluha stroje pro řezání plechů a trubek
• seřízení stroje a parametrů, zajištění kvality výroby
• odpis dílů v informačním systému a roztřídění dílů
• navážení materiálu do stroje
• provádění pravidelné údržby na stroji dle údržbového plánu
• udržování pořádku na pracovišti

Požadujeme:
• vzdělání: min. vyučen
• ochotu učit se
• spolehlivost
• dobrou pracovní morálku
Výhodou je:
• vzdělání ve strojírenském oboru
• čtení výkresové dokumentace
• pracovní zkušenosti na laserovém pracovišti
• řidičský průkaz VZV
• znalost informačního systému (DIMENZE++)

Nabízíme:
• zajímavou práci na hlavní pracovní poměr
• odpovídající mzdové ohodnocení
• zázemí stabilní společnosti
• příspěvek na stravování

Místo práce: Uherské Hradiště

Termín nástupu: dle dohody / možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 7. 12. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Kontaktní údaje

Jméno Eva Grundová
Email egrundova@jobsystem.cz
Telefon 224819391

egrundova@jobsystem.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti JOBSYSTEM s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost JOBSYSTEM s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pravocní s místo Obsluha laseru - Uherské Hradiště je vystaveno v regionu Kroměříž .