Název profese Expedient pro nakládku
Místo výkonu práce Hodějice
Přidáno 29.6.2018
Zaměstnavatel FenStar s.r.o.
Úvazek Plný
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 38.75
Trvání prac. poměru od 1.7.2018
Počet míst 3
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

Požadavky: vzdělání nerozhoduje, fyzická zdatnost, samostatnost, spolehlivost

Náplň práce: PP na dobu neurčitou, naložení hotových výrobků na stojany

Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení odpovídající kvalitě práce, plnohodnotný 13. plat, náborový příspěvek 10.000 Kč, věcné a finanční dary při životním jubileu, zvýhodněný mobilní tarif pro 2 Vámi zvolená telefonní čísla (volání zdarma mezi těmito čísly, výhodné ceny volání a datových tarifů), zaměstnanecké slevy na výrobky, dotované závodní stravování, 5 týdnů dovolené, možnost účastnit se společně s ostatními zaměstnanci kulturních a sportovních akcí, adaptace zaměstnance, kvalitní osobní ochranné pracovní pomůcky

Kontakt: Hudeček Martin Ing., tel.: 544 146 411, e-mail: hudecek@fenstar.com

Kontaktní údaje

Jméno Ing. Martin Hudeček
Email hudecek@fenstar.com
Telefon +420 544 146 411

Mzda

od 20000 měsíčně

hudecek@fenstar.com
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti FenStar s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost FenStar s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pravocní s místo Expedient pro nakládku je vystaveno v regionu Vyškov.