Název profese Úklid
Místo výkonu práce Habrovany
Přidáno 17.4.2024

Volné od 2.5.2024
Zaměstnavatel CORA PLUS s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 2
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

Náplň práce: úklid pokojů, chodeb, kuchyněk, sociálních zařízení a recepce.
Pracovní doba: pondělí až pátek, ranní směna, jedná se o práci na 4 až 6 hodin a úklid musí být proveden v čase 6:00 až 14:00 hod.
Nabízíme: práci na HPP na zkrácený úvazek nebo DPP.
Požadujeme: dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a pečlivost.
Mzda: 112,50 Kč/hod. (měsíčně to činí okolo 9.500 Kč až 14.200 Kč - odvíjí se to podle počtu odpracovaných hodin).
Místo je vhodné pro invalidní osoby. Těmto osobám nabízíme práci na HPP a náborový příspěvek ve výši 12 000 Kč/rok.
Nástup: 2. 5. 2024
Místo výkonu práce: Habrovany, okr. Vyškov