Tato pracovní nabídka již není platná a nelze na ni odpovědět
Název profese Účetní junior - Brno
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 23.10.2019
Volné od 23.10.2019
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je prosperující brněnská společnost, zabývající se inženýrskou činností ve stavebnictví.

Náplň práce:
• včasné zadávání vstupních dat do ekonomického systému firmy
• kontrola přijatých dokladů
• zpracování účetních dokladů
• sestavování podkladů k účetním výkazům a přiznáním
• spolupráce při uzávěrkách
• archivace dokumentů
• práce na PC
• tabulkové výstupy
• administrativní práce v oblasti účetnictví

Požadujeme:
• SŠ s maturitou - ekonomické vzdělání výhodou
• praxe min. 2 roky v účetnictví
• ochota spolupráce, pečlivost, spolehlivost, vytrvalost, logické uvažování
• základní znalost účetní a daňové problematiky
• znalost produktů MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook) na uživatelské úrovni – Excel
• ŘP skupiny B (aktivní řidič)
• znalost základních účetních principů výhodou

Nabízíme:
• platové ohodnocení dle zkušeností
• práci na HPP
• příjemný kolektiv
• potřebná školení
• kancelář v centru Brna
• firemní benefity (příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené)

Místo práce: Brno

Termín nástupu: 1. 12. 2019

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 23. 11. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Kontaktní údaje

Inzerát již není aktuální. Kontaktní údaje byly skryty.