Název profese *Obchodní manažer/ka-junior/ka
Místo výkonu práce Velké Meziříčí
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel SANBORN a.s.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67024498

Náplň práce:
Komunikace se zákazníky, řešení jejich požadavků.
Příprava cenových nabídek ve spolupráci s obchodním manažerem.
Úzká spolupráce s ostatními členy týmu na dosahování prodejních výsledků.
Spolupráce s jednotlivými odděleními napříč firmou.
Spolupráce při příjmu objednávek a jejich zadávání do systému.
Zahraniční služební cesty.
Další úkoly dle pokynů manažera.
Požadujeme:
Technické znalosti, znalosti strojírenských technologií výhodou.
Komunikativní znalost AJ nebo NJ.
Pečlivost, zodpovědnost, práce v týmu.
Zkušenosti na obchodní či obdobné pozici výhodou.
Ochotu učit se a dále se rozvíjet.
Znalost programů MS Office.
Řidičský průkaz skupiny B.

Perspektivní práci v dlouhodobě stabilní české společnosti.
Možnost kariérního růstu až na pozici obchodního manažera.
Práce na projektech z oblasti energetiky, Oil&Gas a dopravní techniky.
Roční odměny na základě obchodních výsledků.
Příspěvek 15 000Kč/rok na dovolenou, sport, kulturu či zdraví dle vlastního výběru.
Vánoční odměny 10 000 Kč při dosažení cílů firny.
Firemní dotované stravování.
Pružná pracovní doba.
5 týdnů dovolené

První kontakt telefonicky nebo e-mailem;