Název profese *Laborant/ka vývojové laboratoře - Bystřice nad Pernštejnem
Místo výkonu práce Bystřice nad Pernštejnem
Přidáno 24.4.2024

Zaměstnavatel CORMEN s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67049291

Hledáme vhodného pracovníka / pracovnici na pozici: Laborant/ka vývojové laboratoře
Náplň práce:
" Spolupráce na vývoji čisticích a kosmetických produktů - příprava laboratorních vzorků
" Provádění testů účinnosti a stability
" testování surovin pro jednotlivé aplikace, komunikace s dodavateli surovin
" provádění vstupní a výstupní kontroly
" vypracování technologických postupů pro zavedení produktů do výroby, evidence receptur, kalkulace
" spolupráce při zavádění nových/inovovaných produktů do výroby
" stanovení parametrů výstupní kontroly pro laboratoř kontroly kvality
" základní orientace v chemické legislativě
Požadujeme:
" SŠ/VŠ vzdělání chemického směru
" znalost práce v laboratoři
" práce na PC - Windows, MS Office, Outlook, internet
" znalost AJ výhodou - zejména pro studijní účely, komunikace s dodavateli
" organizační schopnosti
" flexibilita, samostatnost, komunikativnost, pečlivost, ochota se vzdělávat a odborně růst
Co Vám můžeme nabídnout:
" práci ve stabilní české společnosti a přátelském pracovním kolektivu
" kreativní práci s možností podílet se na vývoji nových produktů
" mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti práce
" možnost profesního, osobního a finančního růstu, zvyšování kvalifikace formou kurzů a odborných školení
" zaměstnanecké benefity (stravenky, sick days, zaměstnaneckou slevu na výrobky, firemní akce atd.)
- nástup možný dle dohody
První kontakt emailem: zamestnani@cormen.cz