Název profese Operátoři výroby
Místo výkonu práce Zlín
Přidáno 2.12.2019
Zaměstnavatel 123-práce.cz s.r.o.
Úvazek Plný
Směnnost Třísměnný provoz
Úvazek dohoda o provedení činnosti
Trvání prac. poměru od 2.1.2020
Počet míst 10
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

Náplň práce: manipulace s výlisky a jejich výstupní kontrola - fyzicky nenáročná práce
Požadavky: pečlivost, spolehlivost, manuální zručnost
Výhody: možnost týdenních záloh
Osobně se hlásit na adrese: Dlouhá 5616, 760 01 Zlín

Kontaktní údaje

Jméno Anna Thurnerová
Email thurnerova@123-prace.cz
Telefon +420 720 022 037

Mzda

od 18000 měsíčně

thurnerova@123-prace.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Zpracování osobních údajů: Po odeslání formuláře bude společnost 123-práce.cz s.r.o. (IČ 04403185) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu praceunas.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) více

Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pracovní místo Operátoři výroby je vystaveno v regionu Zlín .