Název profese Brusiči
Místo výkonu práce Zlín
Přidáno 30.11.2019
Zaměstnavatel 123-práce.cz s.r.o.
Úvazek Plný
Směnnost Jednosměnný provoz
Úvazek dohoda o provedení činnosti
Trvání prac. poměru od 2.1.2020
Počet míst 10
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

Náplň práce: manipulace s odlitky různých váhových kategorií, materiálů a jejich broušení
Požadavky: pečlivost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav, chuť pracovat
Výhody: možnost týdenních záloh
Osobně se hlásit na adrese: Dlouhá 5616, 760 01 Zlín

Kontaktní údaje

Jméno Anna Thurnerová
Email thurnerova@123-prace.cz
Telefon +420 720 022 037

Mzda

od 20000 měsíčně

thurnerova@123-prace.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti 123-práce.cz s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost 123-práce.cz s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pravocní s místo Brusiči je vystaveno v regionu Zlín .