Název profese Dělník ve slévárně
Místo výkonu práce Zlín
Přidáno 27.9.2020


Zaměstnavatel KM konsult s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 30
Vhodné pro Zdravé osoby
Trvání prac. poměru od 1.10.2020
Počet míst 1

Pracoviště Zlín - Malenovice
- Náplň práce: Výroba slévárenských slitin. Výroba šedé a tvárné litiny. Práce s tekutým kovem. Obsluha licích strojů. Úprava a řízení taveb podle technologických postupů.
- Požadavky: vyučení, samostatnost, svědomitost - pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, nástup možný ihned, budou převažovat odpolední směny
- Přihláška formou zaslaného životopisu: zdenek@kmkonsult.cz ,nebo na tel.+420777776355 p. Večerka. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup + domluva na případné prohlídce pracoviště.

- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Zlín

Zlín
Advantage Consulting, s.r.o.
Zlín
Barlett & Cenbright s.r.o.
Zlín
20000 - 25000 Kč za měsíc
Manuvia a.s. organizační složka
Zlín
Ředitelství silnic a dálnic ČR
celá ČR
D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR
 

Kontaktní údaje

Jméno Zdeněk Večerka
Telefon 777 776 355

Mzda

od 23000

Odpovědět na inzerát

Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Informace k ochraně osobních údajů: Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KM konsult s.r.o. (IČ 28352050), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel praceunas.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČ: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu praceunas.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) více


Volné pracovní místo Dělník ve slévárně je vystaveno v regionu Zlín .
Nahlásit chybu