Název profese Projektanti telekomunikačních sítí
Místo výkonu práce Zlín
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel ZLINPROJEKT a.s.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 66931586

Nástup možný IHNED

Náplň práce:
projektová činnost ve výstavbě - zpracování dokumentace pro vyddání rozhodnutí o umístění linové stavby, zajištění stavebního titulu (ÚR/ ÚS), projektování optických a metalických kabelových sítí
Požadavky:
ŘP skupina B, vzdělání elektrotechnického nebo stavebního směru, práce na PC (office, grafika, CAD), pečlivost, schopnost samostatného rozhodování, komunikativnost, základní znalost projektování inženýrských sítí

Zaměstnanecké výhody: stabilní a rostoucí zaměstnavatel, jistotu dlouhodobé spolupráce se stálými zákazníky, nadstandardní finanční bonusy, možnost parkování zdarma, sick day