Název profese Dispečer-ka/disponent-ka nákladní dopravy
Místo výkonu práce Zlín
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel SV CARGO s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67035778

Požadavky: ,odolnost vůči stresu, znalost AJ nebo NJ výhodou, obchodní dovednosti, organizační dovednosti, samostatnost, velmi dobré komunikační schopnosti, ,selský rozum", zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup
Náplň práce: vytěžování vlastních nákladních vozidel, komunikace s řidiči a zákazníky, práce s dopravním softwarem, vyhledávání nových zákazníků a budování dobrých vztahů, samostatné zpracování nabídek přeprav pro zákazníky a jejich realizace
Nabízíme: motivující finanční ohodnocení dle výkonu, příjemné pracovní prostředí

firemní benefity

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Zlín

Zlín
Advantage Consulting, s.r.o. - Olomouc
Zlín
Zlín
Zlín
Zlín
Zlín
Advantage Consulting, s.r.o.

Mzda

od 30000 do 50000

U společnosti SV CARGO s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Dispečer-ka/disponent-ka nákladní dopravy žádná další volná místa

Volné pracovní místo Dispečer-ka/disponent-ka nákladní dopravy je vystaveno v regionu Zlín .