Název profese Obchodní asistentka - Brno
Místo výkonu práce Brno - Královo Pole
Přidáno 24.1.2020
Úvazek Plný

Volné od 23.1.2020
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Profil společnosti:
TONERCENTRUM, s.r.o. je rodinná firma, je nás cca 23 zaměstnanců, letos oslavujeme 20 let, co jsme na tuzemském i na zahraničním trhu. Naší „ pracovní náplní" je vše kolem velkoobchodního nákupu a prodeje tonerů, inkoustů (i ostatního spotřebního materiálu) do kopírek a tiskáren všech značek.

Více informací o společnosti naleznete na www.tonercentrum.cz

Náplň práce:
Firma s mezinárodní působností zaměřená na velkoobchod s tonery do tiskáren hledá do hlavního pracovního poměru obchodní asistentku pro export-importní oddělení s možností profesního růstu na samostatnou obchodnici.

• obchodní činnost jako fakturace
• vyhodnocování nabídek a poptávek
• písemná komunikace s klienty (e-mail, Skype)

Požadujeme:
• dobrá znalost práce na PC (Excel, Word)
• znalost angličtiny na střední úrovni
• komunikativnost, odpovědnost, pečlivost, flexibilita a práce v kolektivu

Nabízíme:
• práci na HPP - jednosměnný provoz
• pružná pracovní doba od 8,30 do 17,00 hodin
• volné víkendy a svátky
• benefit ve formě stravenek a multisportkarty
• po zapracování k základní mzdě ohodnocení ve formě prémií, vánoční odměny

Místo práce: Brno - Královo Pole

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem.
Pro odpověď na tuto pozici používejte e-mailovou adresu: dmensikova@tonercentrum.cz

Platnost inzerátu končí 23. 2. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Přejít na kontaktní údaje ▼