Název profese Servisní technik - Brno
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 30.6.2020

Volné od 30.6.2020
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost CSK-IMK, s.r.o. - působící na českém trhu od roku 1993, jejímž předmětem činnosti je prodej a servis kompresorů, vývěv a další techniky stlačeného vzduchu.

Náplň práce:
Hledáme kolegu, který bude nejen dobrý servisní technik, ale dokáže servis také podpořit v rámci jednání se zákazníky – hlídat pravidelné prohlídky našich strojů u zákazníků, domluvit termín servisu, objednat náhradní díly, spolupracovat v rámci oprav s ostatními kolegy.

Servis kompresorů a vývěv provádíme z 90 % na dílně v Brně, ojediněle u vysokoobjemových strojů, které nelze převážet, se může jednat o servis přímo u zákazníka (cesta v rámci ČR, SR).

Kromě manuální práce na dílně s kolegy budete trávit část pracovního dne i v kanceláři (týdenní plány práce, kontakt se zákazníkem, servisní protokoly, skladové zásoby, objednávky náhradních dílů).

Zkušenosti nejsou bezpodmínečně nutné, co potřebujeme, to Vás naučíme.

Požadujeme:
• vítáme zkušenosti se servisem strojů a zařízení
• preciznost, zodpovědnost, samostatnost, schopnost spolupráce v kolektivu
• proaktivní přístup k práci
• řidičský průkaz sk. B
• aktivní znalost NJ - slovem i písmem

Nabízíme:
• zajímavá a odborná práce ve společnosti rodinného charakteru
• zázemí stabilní společnosti, komorní, ale pracovitý a spolehlivý kolektiv
• zaměstnanecké výhody
• finanční ohodnocení dle kvalifikace a praxe
• školení v mateřské firmě v Rakousku
• možnost karierního růstu
• nabídka pro všechny věkové kategorie
• místo výkonu v centru Brna, dobrá dostupnost MHD i autem

Místo práce: Brno

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: csk.cz@iks-group.com

Platnost inzerátu končí 30. 7. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Přejít na kontaktní údaje ▼