Název profese Stavbyvedoucí - Brno
Místo výkonu práce Jihomoravský kraj - Brno
Přidáno 23.1.2020
Úvazek Plný

Volné od 22.1.2020
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je stavební společnost REKO spol. s r.o. založena v listopadu 1990 aktivitou fyzických osob. V květnu roku 2001 firma změnila svoji právní formu na akciovou společnost.

Činnost společnosti je zaměřena na generální dodávky staveb.

Mimořádné zkušenosti po dobu svého dynamického rozvoje získala společnost jak při realizaci nových staveb, tak i rekonstrukcí různých objektů. Společnost zaručuje vysokou kvalitu prací, dokonalou profesionální úroveň jejich provedení a garanci za provedené dílo.

Společnost disponuje silným a profesionálně zdatným managementem, velkým počtem kvalitních pracovníků různých profesí, kompletním technickým a materiálním vybavením, což dává záruku kvalitní a rychlé realizace i těch nejsložitějších staveb. Firma realizuje stavby převážně vlastními silami, pouze na speciální dodávky využívá spolupráci renomovaných firem.

V posledních letech společnost úspěšně rozvinula řadu developerských projektů. Jedná se o projekty bytové a komerční výstavby.

Náplň práce:
• zodpovědnost za řízení svěřené stavby v souladu s projektovou dokumentací
• práce na jedné z našich staveb přímo v terénu
• organizace a technická příprava staveb
• vedení a dodržování harmonogramu stavby a stavebního deníku
• spolupráce při výběru subdodavatelů
• zajištění realizace subdodavatelských vztahů na staveništi
• vedení vlastních pracovníků i pracovníků subdodavatelských firem
• dodržování technologických postupů a kontrola kvality prováděných prací

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření (obor pozemní stavby)
• praxe v oboru min. 3 roky
• autorizovaný technik; inženýr pozemních staveb
• zkušenosti v oblasti řízení, koordinace, kompletace staveb
• znalost práce na PC (uživatelská znalost MS Office)
• ŘP sk. B

Nabízíme:
• práci na HPP
• 13. plat
• firemní akce
• mobilní telefon
• stravenky
• služební auto
• zázemí silné a stabilní společnosti
• odpovědnou a zajímavou práci
• zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům

Místo práce: Jihomoravský kraj - Brno

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 22. 2. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Přejít na kontaktní údaje ▼