Tato pracovní nabídka již není platná a nelze na ni odpovědět
Název profese Obchodně - technický referent / referentka - back office
Místo výkonu práce Brno - blízko centra
Přidáno 15.11.2019
Úvazek Plný

Volné od 14.11.2019
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Profil společnosti:
Jsme česká rodinná firma POINT CZ, a proto je pro nás důležitý soulad pracovního a osobního života, vzájemná důvěra, sounáležitost mezi spolupracovníky, vzájemná komunikace a sociální vazby. Jsme inovativní, zapálení lídři v oboru, který máme rádi. Vytváříme krásné produkty nejmodernějšími technologiemi, investujeme do vzdělávání a pracovního prostředí, staráme se o každého našeho kolegu. Naše firma si svých lidí opravdu cení. Nyní máte i vy příležitost přidat se do našeho týmu a podílet se na jeho rozvoji.

Více informací naleznete na www.pointcz.com.

Náplň práce:
Co vás čeká?
· Stanete se součástí kreativního obchodního týmu v oblasti výroby tiskovin a obalů. Budete přímým účastníkem rozjezdu a rozvoje nových technologií. Váš hlas bude nezbytný pro celý tým.
· Budete připravovat nabídky pro zákazníky, zpracovávat přijaté poptávky a objednávky, komunikovat s obchodními partnery a kooperanty. Budete spoluvytvářet projekty s význačnými zákazníky a s technologickým oddělením vymýšlet a navrhovat nejvhodnější obchodní a výrobní modely.
· Nečekejte nudnou a monotónní práci, kde budete celý den bezmyšlenkovitě dělat to samé. Rutinu mají u nás na starosti nejmodernější technologie.
· Možnost kariérního postupu.

Požadujeme:
Jací musíte být?
· Pokud jste minimálně středoškolsky vzdělaný/á v polygrafickém nebo technickém směru, nebojíte se psát a hovořit anglicky či německy na komunikativní úrovni, jste zodpovědný/á, pečlivý/á, máte schopnosti analytického a kreativního myšlení, tak hledáme právě VÁS!
· Nemusíte být profík, my ho z vás uděláme. Se zaškolením si nelamte hlavu, to zařídíme my. Rádi uvítáme i čerstvé absolventy.

Nabízíme:
Co za to?
· Práci ve stabilní české firmě a partě prima lidí, kterým o něco jde, aneb nejsme korporát.
· Férový plat a jednání, přizpůsobení pracovní doby, možnost dalšího vzdělávání, odborného růstu a další benefity.
· Hlady u nás nezůstanete, na stravování zaměstnancům přispíváme.
· Volna si užijete více – naši zaměstnanci mají 5 týdnů dovolené.
· Hezké pracovní prostředí je u nás samozřejmostí. My však jdeme ještě o kousek dál! Budete pracovat v moderní budově v širším centru města, a kromě kanceláří můžete využívat relaxační obědové místnosti s terasou.

Místo práce: Brno - blízko centra

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 14. 12. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Přejít na kontaktní údaje ▼