Vyberte si z nabídky volných pracovních míst firmy Mc Omnia s.r.o.

Volná místa Mc Omnia s.r.o. v Jiihlavě

1.7.
Jihlava
od 27328 ,- Kč
Mc Omnia s.r.o.

Volná místa Mc Omnia s.r.o. ve Žďáru nad Sázavou

23.6.
Stránecká Zhoř
od 27328 ,- Kč
Mc Omnia s.r.o.
16.4.
Velké Meziříčí
od 27328 ,- Kč
Mc Omnia s.r.o.

Společnost Mc Omnia s.r.o. vystavuje 3 volná pracovní místa ve 2regionech.


Již neaktuální pracovní místa

Zaměstnanec provozu restaurace typu Mc Donald´s (Měřín)
*zaměstnanec provozu Mc Donalds (Velké Meziříčí)
zaměstnanec v provozu restaurace (Měřín)

U společnosti Mc Omnia s.r.o. evidujeme 3 volná pracovní místa

07818220
Ulice Hauptova 5398
Město Jihlava
PSČ 58601
Město Jihlava