Název profese Výrobní dělník/ manipulant
Místo výkonu práce Benešov
Přidáno 3.1.2024

Zaměstnavatel Schreiber Czech Republic s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 37
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 9
Reference 66658370

Pracoviště: Konopišťská 905, 256 01 Benešov
Náplň práce: Pomoc s výrobou smetanového sýra na výrobní lince, Příprava a paletizace zakázek, Manipulace s hotovými výrobky
Požadavky: Pečlivost, spolehlivost a odpovědnost za svěřenou práci, Manuální zručnost
Nabízíme - 5 týdnů dovolené, nástup IHNED, přátelský kolektiv, důkladné zaškolení, příspěvek na stravování, svoz pro zaměstnance, pokud mu nenavazuje dopravní spoj na počátek nebo konec směny
První kontakt e-mailem, telefonicky po - ne