Název profese Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení
Místo výkonu práce Benešov
Přidáno 17.1.2024

Zaměstnavatel Elmoz Czech, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 30
Reference 66791698

Náplň práce: montážní práce ve výstavbě energetických zařízení.
Požadavky: výhodou je vzdělání nebo praxe v oblasti elektro a řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme: zaškolení, dlouhodobé zaměstnání, možnost profesního růstu, zprostředkování ubytování, po zapracování velmi dobré mzdové ohodnocení, benefity, 5. týden placeného volna, příspěvek na dovolenou, slevu v našem autoservisu, permanentky na sport i kulturu atd.
Místo výkonu práce je Benešov (Středočeský kraj) a blízká dojezdová vzdálenost. Práce je vhodná i pro absolventy.
Bližší informace Vám ráda předá Lenka Zachařová, tel.: 770 155 598. Na Vaše životopisy se těšíme na e-mailové adrese: personalni@elmoz-czech.cz