Název profese Servisní mechanici chladících a klimatizačních zařízení
Místo výkonu práce Benešov
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Niersberger Instalace, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66870798

Pracoviště: Benešov,
Hllavní náplň práce:
" montážní práce, zapojení, zprovoznění, opravy, servis a kontroly chladících a klimatizačních zařízení
" seznámení se s dokumentací a požadavkem od zákazníka týkající se servisního zásahu/ servisu a místními podmínkami na jednotlivých objektech
" zajištění potřebných záznamů o provedených pracích v místě servisního zásahu
" řešení servisního zásahu

Požadujeme:
" SOU/ SŠ vzdělání technického směru, obor chlazení
" praxe v oboru na obdobné pozici min. 5 let
" manuální a řemeslná zručnost
" certifikát MŽP kategorie I pro nakládání s chladivy
" osvědčení o odborné způsobilosti dle vyhlášky č.50/1978 Sb. paragraf 6, 7,8 - revizní technik výhodou
" orientace v elektro schématech a technických výkresech
" řidičský průkaz skupiny B
Zaměstnanecké výhody: široké spektrum firemních benefitů, možnost dalšího sebevzdělávání, služební vozidlo

Způsob prvního kontaktu zájemce

1 e-mailem

1 telefonicky Kdy Po - Pá, 07,00 - 15,00 hod

Kontaktní osoba: Ing. Jana Kněnická,
+420 317 721 741 E-mail: knenicka@niersberger.cz