Název profese Ostraha prodejny Kaufland
Místo výkonu práce Benešov
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Protektia s.r.o.
Směnnost Turnusové směny
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 66894894

Náplň práce: strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s Policií ČR.
Požadujeme: čistý Rejstřík trestů, věk nad 18 let, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.
Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP se zaručenou pravidelnou mzdou a dle požadavku měsíční zálohy. Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru. Nástup možný IHNED
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pobočku.
Kontakt tel. 734 881 686 Po-Pá od 9:00 -16:00 h, na mail: nabor.centrum@protektia.cz