Název profese Ostraha prodejny Lidl
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Protektia s.r.o.
Směnnost Turnusové směny
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 4
Reference 66940781

kontakt: Šašková Svatava, tel.: 734 881 686 po - pá od 9-:00 - 16:00 hod., e-mail: nabor1.centrum@protektia.cz
Místo výkonu práce: můžete si vybrat kde budete pracovat:
LIDL - Červeňanského 2723/29, 155 00 Praha 13 - Stodůlky
LIDL - Slánská 1699/1a, 163 00 Praha 17 - Řepy

Kontakt tel. 734 881 686, Po-Pá od 9.00 -16.00, na mail: nabor1.centrum@protektia.cz
Náplň práce: Ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, pracovní fond maximálně v délce provozní doby prodejny.
Požadujeme: Čistý výpis z Rejstříku trestů, věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém. Potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.
Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP i DPP, odměny za záchyty, záloha do výše až 50% ze mzdy dle podmínek manažera, nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem, zprostředkování certifikátu strážného a zaškolení. Nástup možný IHNED.
Vhodné také pro osoby zdravotně znevýhodněné.
Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Prvotní kontakt je nutný telefonicky Po-Pá 8:00 - 16:00 hod., Svatava Šašková tel. 734 881 686 nebo na e-mail: nabor1.centrum@protektia.cz.