Název profese Betonáři, železobetonáři
Místo výkonu práce Beroun
Přidáno 23.5.2024

Zaměstnavatel Stagmont Česká republika s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 4
Reference 66534555

Náplň práce: výroba, montáž a demontáž bednění, osazení výztuže do železobetonových konstrukcí, vázání výztuže, betonáž, dokončování a vyhlazování povrchů betonových konstrukcí, práce ve výškách. Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, ochotu, samostatnost, zdravotní způsobilost. Uvítáme: zkušenosti ve stavebním provozu, tesařské minimum. Potřebná školení zajistíme. První kontakt e-mailem.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Beroun

Beroun
Kariéra s.r.o.
Beroun
Advantage Consulting, s.r.o. - Praha
Beroun
Beroun
Beroun

Mzda

od 21480

Volné pracovní místo Betonáři, železobetonáři je vystaveno v regionu Beroun .