Název profese Rozvoz balíkových zásilek firemním zákazníkům dodávkovým automobilem
Přidáno 7.5.2024

Zaměstnavatel PAPERA s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67052315

NÁPLŇ PRÁCE: Rozvoz zboží zákazníkům.Manipulace se zbožím. Péče o svěřené vozidlo.
POŽADAVKY: znalost Prahy a okolí výhodou, spolehlivost a zodpovědnost, výborná reprezentace
NABÍZÍME: nakládka / vykládka Praha Horní Počernice, rozvoz balíkových zásilek po firemních zákaznících, průměrný denní počet zastávek: 16, průměrný denní nájezd: 300 km, pravidelně servisovaný vozový park, pravidelný pracovní čas, volné víkendy, skvělý tým kolegů, cestovní náhrady, pracovní oblečení, volnočasové aktivity, multisportkarta
KONTAKT: e-mailem, telefonicky 8.00 - 15:30 hod
PAPERA působí na trhu již 30 let, přidejte se k nám.
Zašlete nám svůj životopis na pridejseknam@papera.cz a přidejte se k našemu týmu.
Těšíme se na vaši odpověď.