Název profese Montážní dělníci /brusiči kovů
Místo výkonu práce Králův Dvůr
Přidáno 20.5.2024

Zaměstnavatel RGT s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67055767

Upřesňující informace: Do naší firmy hledáme adepty na pozici montážní dělník / brusič kovů.
Náplň práce: ruční a strojní broušení, leštění kovových dílů a výrobků dle požadavků zákazníka.
Seřizování a obsluha strojů vč. jejich ošetřování, údržby a čištění.
Požadavky: dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, samostatnost, dobrá fyzická zdatnost, ochota pracovat ve 2 směnném provozu. Kontakt: osobně, telefonicky, emailem.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Beroun

Beroun
Kariéra s.r.o.
Beroun
Advantage Consulting, s.r.o. - Praha
Beroun
Beroun
Beroun

Mzda

od 30000 do 35000

Volné pracovní místo Montážní dělníci /brusiči kovů je vystaveno v regionu Beroun .