Název profese Technik, příprava a řízení zakázek, stavbyvedoucí
Místo výkonu práce Černá Hora
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel ALU, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67035899

Jste technický zaměřený člověk se smyslem pro detail? Máte rád plánování postupů prací a komunikaci s lidmi? Chcete mít kolem sebe přátelský kolektiv a podporu vedení společnosti? Pak neváhejte a staňte se členem našeho týmu.

- řadíme se mezi středně velké společnosti
- máme více něž 20 let zkušeností v oboru
- naše zakázky jsou jak rodinné domy, tak velká obchodní a administrativní centra
- vyrábíme hliníková okna, dveře a prosklené fasády té nejvyšší kvality

Jaká bude Vaše pracovní náplň?
- kompletní vedení sjednané zakázky od převzetí do předání díla objednateli
- vedení příslušné dokumentace, kontrola dodržování harmonogramu prací
- zajišťování materiálů, subdodávek a jejich koordinace na stavbě
- kontrola nákladů zakázky
- kontrola provedených prací, dodržování BOZP a PO

Jaké znalosti a dovednosti od Vás očekáváme?
- úplné střední vzdělání s maturitou
- čtení technické (výrobní) dokumentace
- znalost kreslení v AutoCadu, práce s MS Office, Word, Excel
- samostatnost, pečlivost, odpovědnost za odvedenou práci, týmová spolupráce
- řidičský průkaz skup. B
- komunikativnost, pečlivost, spolehlivost

Co Vám za Vaše dovednosti nabízíme?
- náborový příspěvek ve výši 20.000,-Kč
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- zaučení po nástupu do zaměstnání
- odborná školení a možnost profesního rozvoje
- stravenkový paušál
- firemní akce
- nástupní mzda od 35.000,-Kč
- 13. plat
- sick days
- nástup možný ihned

Váš životopis zasílejte na: krutis@alu-as.cz, nebo volejte na tel: 723 134 360.
Těšíme se na spolupráci s Vámi.