Název profese Prodavač/ka potravinářského zboží
Místo výkonu práce Boskovice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 30
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67044499

Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců, možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.

Náplň práce:
- obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování)
- zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů

Požadujeme:
- samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se
- praxe v oboru a vedení kolektivu
- trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami

Nabízíme:
- možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
- možnost zkráceného úvazku (6 hod.)
- zajistíme důkladné zaškolení
- odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity

Zaměstnanecké výhody: nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné firemní půjčky.

První kontakt telefonicky po-pá 8.00-17.00 hod na č. 606023588 - p. Marčíková nebo na e-mail. adrese: ruzena.marcikova@rabbit.cz