Název profese Manipulační dělníci ve výrobě
Místo výkonu práce Rosice
Přidáno 10.1.2024

Zaměstnavatel IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 6
Reference 115008

První kontakt e-mailem.
Co Vás čeká:
Obsluha ohraňovacího lisu - ohýbání plechů, manipulace s materiálem, čtení a použití strojírenské výkresové dokumentace, příprava pracoviště.
Naše požadavky:
SOU vzdělání ve strojírenském oboru, předchozí praxe na obdobné pozici ve strojírenství - výhodou, praxe na ohraňovacích lisech - výhodou;
Nástup možný ihned; motivující mzdové ohodnocení; možnost profesního růstu.
Zaměstnanecké výhody: Podnikové stravování
Místo výkonu práce: Brněnská 1027, 665 01 Rosice u Brna