Název profese Montážní dělníci výrobků z kovů
Místo výkonu práce Modřice
Přidáno 4.1.2024

Zaměstnavatel VOTANERO s. r. o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 4
Reference 119208

První kontakt telefonicky (773689981 volat od 9:00 do 15:00 hod.) nebo osobně (Jarní 898/50, 614 00 Brno, od 9:00 do 13:00 každou středu)

Náplň práce: montážní práce strojního zařízení
Požadavky: znalost čtení výkresové dokumentace, samostatnost, flexibilita. Pracovní poměr na dobu určitou 2 roky s možností prodloužení; výhodou vzdělání v technickém oboru; výhodou praxe; výhodou znalost anglického případně německého jazyka; výhodou jakékoliv oprávnění, zkoušky.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Místo výkonu práce: Prusinovského 822, 664 42 Modřice