Název profese Svářeč kovů
Místo výkonu práce Pohořelice
Přidáno 23.10.2023

Zaměstnavatel NERIA INDUSTRY a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 66971757

První kontakt: e-mailem.

Jsme česká výrobní strojírenská firma a hledáme svářeče kovů. Je to práce na jednu směnu s pracovní dobou od 6.00 do 14.30 hodin s možností práce přesčas.

Vaše náplň práce:
• Co budete svařovat: komponenty včetně sestavování a přípravy (broušení, vrtání, řezání)
• Budete svařovat se zařízením značky FRONIUS a LORCH, o které se budete starat (seřizovat, ošetřovat, dělat údržbu)
• Součástí Vaší práce bude také manipulace s břemeny pomocí jeřábu do 12,5t
• Budete pracovat na dílně v 1směnném provozu, kde se pohybuje asi 20-ti členný výrobní tým

Co od Vás očekáváme:
• Znalost svařování kovů (svářečský průkaz), odborná způsobilost podle EN 287-1, eventuálně kvalifikace podle EN 1418
• Obsluha jeřábu (jeřábnický a vazačský průkaz) výhodou
• Manuální zručnost, dochvilnost, odpovědnost, pečlivost, flexibilita
• Orientace ve výkresové dokumentaci

Zaměstnanecké výhody: Firemní benefity (firemní oděv, montérky, příspěvek na stravování, jídelna v areálu firmy, firemní akce,..).

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.