Název profese Obchodní zástupce Jižní Morava
Místo výkonu práce Jižní Morava
Přidáno 24.5.2024

Volné od 23.5.2024
Zaměstnavatel CRI ameba.eu, s.r.o.

Společnost Pivovary Koruny české provozuje řemeslný pivovar, který navazuje na tradici výroby piva v Břeclavi od roku 1522.
Pivovar v minulosti vlastnili Lichtenštejnové a díky této skutečnosti vznikl používaný název Zámecký pivovar BŘECLAV.
V roce 2013 byla obnovena tradice vaření piva v areálu pivovaru v Kančí oboře, a proto naše pivo prodáváme pod obchodní značkou „KANEC“.
Navázali jame na tradiční řemeslnou tradici výroby piva, tak jak bylo po staletí vařeno, pod dohledem našich mistrů řemesla.
Hledáme tímto spolupracovníka, který bude s námi společně, pečovat o stávající a získávat nové spotřebitele, kvalitního řemeslného piva.

Požadavky:
- Praxe v oboru FMCG a HoReCa
- Zájem o pivovarnictví
- Znalosti práce MS Office
- Řidičský průkaz sk. B
- Nadšení a elán

Náplň práce:
- Práce v regionu se stávajícími zákazníky a vyhledávání nových
- Prezentace řemeslně vyráběných produktů v jednotlivých odbytových segmentech
- Realizace marketingových akcí u zákazníků
- Zajišťování eventových akcí a vyhledávání nových příležitostí
- Starost o vlastní provozovny a vyhledávání nových
- Realizace nových projektů ve spolupráci s jednotlivými kolegy

Nabízíme:
- Služební automobil
- Možnost kariérního růstu
- Odměňování dle prodeje, speciální bonusy
- Práci s regionálními řemeslnými výrobky