Tato pracovní nabídka již není platná a nelze na ni odpovědět
Název profese referenta/referentky právní agendy odboru kancelář ředitele
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 18.9.2018
Zaměstnavatel Jihomoravský kraj
Úvazek Plný
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské

Krajský úřad Jihomoravského kraje hledá vhodného kandidáta/kandidátku
na místo referenta/referentky právní agendy
odboru kancelář ředitele
s místem výkonu práce Žerotínovo nám. 3, 601 82 Brno
pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou dovolenou

Uchazeči/uchazečky by měli splňovat následující požadavky:
" vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu, v oboru právo
" orientace v příslušné legislativě:
˘ postavení, činnosti a působnosti vyšších územních samosprávných celků a jejich orgánů - znalost zákona o krajích, zákona o obcích; zákona o svobodném přístupu k informacím; občanské právo, obchodní právo, správní řád, zákoník práce, zákon o zadávání veřejných zakázek;
" zvláštní odborná způsobilost: při přestupkovém řízení ve věci veřejného pořádku, občanského soužití a majetku (do 18 měsíců po nástupu do pracovního poměru)
" praxe ve státní správě nebo samosprávě vítána
" vítána znalost cizího jazyka
" výborná uživatelská znalost MS Office
" schopnost samostatné i týmové práce
" schopnost aktivně přistupovat k řešení problému
" tvůrčí a analytické myšlení
" výborné komunikační, organizační i prezentační schopnosti
" ochota se dále vzdělávat a v praxi aplikovat získané znalosti
" pečlivost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení

Náplň práce: referent/referentka právní agendy zajišťuje výkon komplexních právních činností souvisejících s agendou odboru kancelář ředitele, podílí se na zadávání veřejných zakázek, včetně tzv. odpovědného zadávání; podílí se na výkonu kontrolní činnosti bezpečnostního ředitele, zajišťuje právní podklady, zodpovídá za správnost dokumentů; spolupracuje na činnostech souvisejících s krizovými stavy aj.

Nabízíme: stabilní pracovní prostředí s moderním vybavením, pružnou pracovní dobu, možnost osobního příplatku a odměn, pět týdnů dovolené, sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, Ticket Benefit Card, zaměstnanecký příspěvek na kulturní akce, firemní mateřskou školku, široké možnosti dalšího vzdělávání, příjemný pracovní kolektiv.

Kontaktní pracovník: Mgr. Martin Koníček, vedoucí odboru kancelář ředitele, tel. 541 651 261.

Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 11.

Termín nástupu: dle dohody

Strukturovaný profesní životopis zasílejte na emailovou adresu:
kucerova.martina@kr-jihomoravsky.cz nejpozději do 3. října 2018.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Poskytnuté osobní údaje bude správce (Jihomoravský kraj, Žerotínovo nám. 449/3, 601 82 Brno IČO: 70888337) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (dále jen "obecné nařízení") pro účely výběrového řízení. Právním základem pro toto zpracování je nezbytnost pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy na žádost subjektu údajů. Údaje nebudou poskytnuty třetí osobě a u správce budou uchovány po dobu nezbytnou k naplnění účelu výběrového řízení. Subjekt údajů má v čl. 15 - čl. 21 obecného nařízení garantována svá práva, která může uplatňovat u správce. Subjekt údajů má také právo podat stížnost u dozorového orgánu.

Kontaktní údaje

Inzerát již není aktuální. Kontaktní údaje byly skryty.

Mzda

od 20450 do 30750 měsíčně